Výmena a vrátenie tovaru

1. Vrátenie tovaru do 21 dní zadarmo a na naše náklady:

V prípade, že by vám naše produkty nevyhovovali máte možnosť ich do 21 dní bezplatne na naše náklady vrátiť. Prosíme, aby ste si stiahli odstúpenie od zmluvy. Vytlačili ho, vyplnili a vložili do balíčka spolu s produktami, ktoré chcete vrátiť a bezpečne balíček zalepili. Vzápätí nás kontaktujte na emailovej adrese hello@petratoth.sk. My si s vami dohodneme presný dátum a čas kedy po balíček príde kuriér DHL. Kuriérovi balíček len odovzdáte bez potreby nalepenia štítku s adresou.

Všetko zariadime za vás aby ste mali čo najmenej starostí s vrátením.

2. Reklamácia tovaru:

V prípade, že by ste chceli naše produkty časom reklamovať, máte možnosť ich do 2 rokov od zakúpenia reklamovať. Prosíme aby ste si stiahli reklamačný formulár tu. Vytlačili ho, vyplnili a vložili do balíčka spolu s produktami, ktoré chcete reklamovať a bezpečne balíček zalepili. Vzápätí nás kontaktujte na emailovej adrese hello@petratoth.sk. My si s vami dohodneme presný dátum a čas kedy po balíček príde kuriér DHL. Kuriérovi balíček len odovzdáte bez potreby nalepenia štítku s adresou.

Všetko zariadime za Vás aby ste mali čo najmenej starostí s reklamáciou.

Reklamáciu si môžete uplatniť vypísaním reklamačného formulára, ktorý vám bol odoslaný mailom pri odoslaní tovaru. V prípade straty ho nájdete po prihlásení sa na svoj účet v sekcii „História nákupov“. Po zobrazení konkrétnej objednávky, ktorú chcete reklamovať, sa vám dole naľavo ponúknu príslušné tlačidlá REKLAMÁCIA/VRÁTENIE TOVARU alebo ODSTÚPENIE OD ZMLUVY. Formulár na odstúpenie od zmluvy nájdete aj tu. V prípade komplikácií nás kontaktujte na e-maili: hello@petratoth.sk.

Tovar musí byť vrátený v rovnakom stave, v akom ste ho prevzali, t.j. nesmie byť poškodený, musí byť kompletný a v pôvodnom balení a spolu s vráteným tovarom je potrebné pribaliť aj faktúru a reklamačný formulár. V prípade vyplnenia reklamačného formuláru online, stačí zaslať na našu adresu tovar spolu s faktúrou. O priebehu reklamácie budete informovaný najneskôr do 30-ich dní odo dňa prevzatia reklamovaného tovaru.

Tovar v prípade odstúpenia od zmluvy alebo reklamácie nám zašlite na nasledovnú adresu:

Petra Toth, s.r.o.
Stavbárska 38
82107 Bratislava