Najčastejšie otázky

Sú šperky zdravotne nezávadné?

Všetky šperky ateliéru Petra Toth, sú vyrobené modernými technikami a jedinečnými technológiami z tých najkvalitnejších, certifikovaných, zdraviu neškodlivých materiálov od renomovaných dodávateľov a predchádzajú skúškou kvality.

Z čoho sú vyrobené?

Kovy, ktoré sú použité na výrobu šperkov Petra Toth sú zdravotne nezávadné bez obsahu niklu a sú antialergické. Šperky Petra Toth sú vyrobené z mosadze, alebo z oceľe pokované striebornou a zlatou farbou a jej odtieňami. Celá škála farieb použitá na zafarebnie šperkov je rovnako zdravotne nezávadná.

Aké kamene sú použité na šperkoch?

Na šperky Petra Toth sú použité len prírodné a liečivé kamene, ktoré neprešli dofarbovaním, alebo inými neprirodzenými úpravami.

Aký krištáľ je použitý v šperkoch?

Ateliér používa vysokokvalitný certifikovaný český krištáľ, ktorý je rovnocenným konkurentom Swarovského kryštálu. Jedinečný briliantový výbrus a farebná stálosť zaručuje dokonalé svetelné odlesky krištálikov.

Ako zaobchádzať so šperkami?

Nenoste šperky, keď spíte. Vyhýbajte sa športovým činnostiam počas ich nosenia. Šperky skladujte v priestoroch bez agresívnych chemikálií. Najlepšie v šperkovniciach alebo v samostatných krabičkách na to určených – vystlaných mäkkou látkou.