Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator
 

#Píšťalka

Projekt #Píšťalka je zameraný na pomoc mladým ženám, ktorým chceme spoločne s Vami rozdať čo najviac píšťaliek na sebaobranu, aby každá mladá žena, ktorá sa cíti v ohrození, mohla dať signál svojmu okoliu, že niečo nie je v poriadku.


Aktuálny stav vyzbieraných píšťaliek: 5432 ks

 Cieľ projektu


V rámci projektu #Píšťalka sa snažíme rozdistribuovať čo najväčší počet núdzových píšťaliek medzi mladé ženy. Aktuálne sa nachádzajú boxy s píšťalkami na vysokých školách v rámci Slovenskej republiky uvedených nižšie. Našim cieľom je dať tieto stojany do všetkých vysokých škôl a ich katedier, univerzít a do všetkých stredných škôl na Slovensku. Aby každá mladá žena, ktorá sa cíti v ohrození mohla dať signál svojmu okoliu, že niečo nie je v poriadku.


Ako prispieť?


Pri každom nákupe cez náš e-shop môžete prispieť pevnou alebo ľubovoľnou sumou, čím sa pomerovo zvýši počet píšťaliek, ktoré darujeme mladým ženám. Prispieť môžete aj priamo v našich predajniach (Eurovea a Avion Bratislava, Aupark Košice). Hodnota jednej píšťalky je 2€.


Na akých školách nájdete píšťalky?


Aktuálne sa nachádzajú boxy s píšťalkami na vysokých školách v rámci Slovenskej republiky uvedených nižšie, kde si môže každá žena zobrať jednu píšťalku zdarma.