Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator

Možnosti platby

PayPal

Systém PayPal je elektronický platobný prostriedok. Presun peňazí z účtu na účet prebieha okamžite. Balík je expedovaný až po registrácii platby na účte predajcu. Po odoslaní objednávky Vás automaticky prepne na stránku PayPal.

Kreditná alebo debetná karta - GOPAY

Údaje o platbe môžete zadať pri zadávaní objednávky s použitím platnej kreditnej alebo debetnej karty cez spojenie stránkou GoPay. Po odoslaní záväznej objednávky Vás automaticky prepne na stránku GoPay.

Dobierka

Môžete si zvoliť možnosť zaplatiť na dobierku pri prevzatí tovaru, a to bez akýchkoľvek ďalších poplatkov. Peniaze za tovar zaplatíte až pri prevzatí tovaru od kuriérskej spoločnosti. Možnosť platby je iba v rámci Slovenska.


Príslušný daňový doklad dostanete emailom a nájdete ho aj vo vašom profile v sekcii Faktúry.

Kreditná alebo debetná karta - STRIPE

Údaje o platbe môžete zadať pri zadávaní objednávky s použitím platnej kreditnej alebo debetnej karty cez spojenie stránkou Stripe. Po odoslaní záväznej objednávky Vás automaticky prepne na stránku Stripe.

Platba cez Ahoj

Nová platobná metóda, ktorá Vám umožňuje platiť až po doručení a kontrole objednaného tovaru. Môžete si vybrať platbu o 30 dní alebo v 3 bezúročných platbách. Za jej využitie neplatíte ani cent navyše, bez navýšenia, bez poplatkov.