Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator
 


...a získajte kód, vďaka ktorému vám pribalíme
k vašej objednávke darček navyše úplne zdarma.


Ako sa stať Ambasádorkou Petra Toth?


Instagram:
Pridajte na svoj instagramový účet vašu fotku/video/reels so šperkom z nášho ateliéru a použite hashtag #AmbasadorkaPetraToth. Príspevok je potrebné pridať priamo do profilu, nie na story/príbeh. Je tiež potrebné mať verejný profil, aby sme vašu fotku videli, a aby sme vám mohli do komentára pridať unikátny kód, vďaka ktorému vám k objednávke darček navyše pribalíme.

Facebook:
Pridajte na svoj facebookový účet vašu fotku/video/reels so šperkom z nášho ateliéru a použite hashtag #AmbasadorkaPetraToth. Príspevok je potrebné pridať priamo do profilu, nie na story/príbeh. Príspevok musí byť verejný, aby sme ho videli, a aby sme vám mohli do komentára pridať unikátny kód, vďaka ktorému vám k objednávke darček navyše pribalíme.

Ako to bude prebiehať?
Po splnení všetkých podmienok (viditeľný verejný profil, viditeľný verejný príspevok, označenie hashtagom #AmbasadorkaPetraToth) vám pod fotku uverejníme komentár so zľavovým kódom, ktorý je možné využiť viac krát v priebehu jeho platnosti. Platnosť kódu je dva týždne od uverejnenia komentára.
Fotky/videá/reels, s ktorými sa chcete zapojiť do projektu #AmbasadorkaPetraToth musia byť uverejnené na Facebooku/Instagrame až po 1.4.2023.

Ako si uplatniť kód?
V prvom kroku priamo v košíku (pod zakúpenými produktami) sa nachádza textové okno s označením "Kód z Instagramu/Facebooku". Ak do tohto okna vpíšete kód, ktorý ste dostali a stlačíte "Aplikovať" automaticky sa Vám k objednávke pridá darček. Či sa vám kód správne aplikoval si môžete skontrolovať aj v súhrne objednávky, kde bude tento darček viditeľný.

Ďakujeme, že ste s nami ❤️