Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator
Vyšperkovaná cesta Slovenskom


Vyšperkovaná cesta Slovenskom

Po tých mnohých rokoch, čo chodím po Slovensku, som nadobudla pocit, že si potrebujem uceliť a upratať zdroje mojej inšpirácie. Častokrát sa ma pýtate, kedy sa inšpirujem daným regiónom či obcou. Preto som vymyslela projekt #Vyšperkovaná cesta Slovenskom.

 

Ja, spolu s mojou rodinou, prejdeme za 4 mesiace všetkých 25 tradičných regiónov Slovenska. Z každého regiónu som si vybrala jednu obec, z ktorej vytvoríme LIMITOVANÉ šperky, ktoré sa začnú predávať vždy po návšteve daného regiónu a už sa nikdy potom nebudú dorábať. V regiónoch absolvujeme rôzne zaujímavé aktivity, ktoré dané regióny ponúkajú a ja sa už teraz teším na všetky tie zážitky.


Vzory z niektorých obcí sme už v tvorbe použili v minulosti, ale tentokrát sme ich spracovali inak a mnohé vzory budú použité prvýkrát. V každom regióne, ktorý navštívim nechám schovaný jeden šperk a tí, ktorí budú sledovať moje príbehy - storky tu na Instagrame, budú vedieť, kde ho nájdu. V každom regióne nafotíme kampaň a miestny kroj na krásnych miestnych dievčatách a aj o vizáž sa postarajú vizážistky priamo z regiónov.


Dúfam, že inšpirujem mnohých z vás na krátke výlety po našom krásnom Slovensku. Aktivity, ktoré absolvujeme a ktoré regióny poskytujú, sú čarovné a ja sa nesmierne teším, že budeme mať spoločné zážitky. Vidíme sa na Vyšperkovanej ceste Slovenskom.


1/25 Severný Zemplín - Miková

Šperky inšpirované nádhernou výšivkou zo zrekonštruovaného mikovského kroja. Táto limitovaná séria obsahuje jedinečné náušnice, malé náušničky, detské náušnice, náramok s príveskom a výnimočnú brošňu.2/25 Liptov - Liptovské revúce

Šperky inšpirované nádhernou výšivkou z liptovsko-revúckeho kroja. Táto limitovaná séria obsahuje jedinečné náušnice, malé náušničky, detské náušnice, náramok na šnúrke a prsteň.