Petra Toth Mom

 

Staré Mesto - Bratislava

Petra Toth Staré Mesto - Bratislava

Začali sme s deťmi chodiť častejšie do Starého Mesta. Ako rodená Bratislavčanka som túto lokalitu roky vynechávala. Teraz s odstupom času opäť zisťujem, aké je naše Staré Mesto malé, útulné a krásne.

Petra Toth Staré Mesto - BratislavaPetra Toth Staré Mesto - BratislavaPetra Toth Staré Mesto - BratislavaPetra Toth Staré Mesto - BratislavaPetra Toth Staré Mesto - BratislavaPetra Toth Staré Mesto - BratislavaPetra Toth Staré Mesto - BratislavaPetra Toth Staré Mesto - BratislavaPetra Toth Staré Mesto - BratislavaPetra Toth Staré Mesto - BratislavaPetra Toth Staré Mesto - BratislavaPetra Toth Staré Mesto - Bratislava

Rande v modrom s mojimi dievčatami

Šaty sú najobľúbenejším kúsom oblečenia každej z nás, Sarra (3r) chce byť vždy ako princezná, preto si vybrala šifónové šaty s plisovaním. Mileva (7r) je už mladá slečna, preto jej výber padol na jednoduché modré šaty s kvietkovým vzorom. Ja mám na sebe pletené šaty s výstrihom na ramenách doplnené náušnicami a náhrdelníkom zo série Petra Toth 15. Vždy, keď ideme takto do mesta, potrebujem mať obe ruky voľné, preto som si dala kabelku Petra Toth 15 cross body/na kríž v ktorej mám vždy po ruke všetko potrebné.