Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator


Korene pop-artu

Naša dvojročná cesta po stopách koreňov pop-artu bola veľmi náročná ale za to výživná na inšpiráciu, vďaka ktorej Vám môžeme predstaviť tieto nádherné šperky.

#1962

Kontrastné kombinácie farieb a výrazné kvetové elementy - také sú naše šperky z poslednej časti série Korene pop-artu #1962. Inšpirované sú tvorbou Andyho Warhola - pop-artom, ktorý nám pripomína, že život nemusí byť iba čiernobiely, ale môže byť aj zmesou plnou sýtych farieb a tvarov, znázorňujúcich našu odvahu a vyzdvihujúcich našu jedinočnosť.

#1921

Korene pop-artu #1921, kde sa v modernom elegantnom dizajne mieša inšpirácia korálkovou výšivkou z čepca z kroja z Mikovej a art nouveau. Šperky sú dokonalým spojením tradičného umenia a modernej elegancie. Prinesú Vám do života nádych histórie, luxusnej nostalgie a šarmu.

Objavte s nami zlatú éru krásy s novou, druhou časťou série šperkov Korene pop-artu #1921, pretože každý kúsok je ako malé umelecké dielo, ktoré ozdobí a ozvláštni Vašu unikátnu osobnosť.

#1892

Čierno-biely mikovský kroj a ľudové kvetové vzory sa stali primárnym zdrojom inšpirácie pri tvorbe týchto nádherných šperkov.

Objavte čaro čiernej elegancie. Každý kúsok šperku je ako malé tajomstvo, ktoré vyzdvihuje Vašu jedinečnú krásu. Šperky sú navrhnuté tak, aby zdôraznili Vašu osobnosť a dodali Vášmu vzhľadu nádych záhadnosti. Získajte svoje vlastné perly tmy a zažiarte so šperkami z nášho ateliéru.