vtáča.

Vtáča mladé, nespútané a zvedavé vylieta do sveta. Sveta, v ktorom sa pred ním otvárajú lúky plné krásnych kvetov a polia posiate nekonečným množstvom zlatých klasov. Je to svet, v ktorom neexistujú hranice, pretože vtáky nepoznajú hraníc. Leťte vtáčatká leťte.

SARRA

Kolekcia Sarra prináša ľahkosť bytia v podobe sviežich farieb do života každej femme fatale. Šperky sú inšpirované tradičným umením slovenskej výšivky, venované druhorodenej dcére Sarre. Pestrofarebná kolekcia je oslavou života a radosti z nových začiatkov.

MILEVA

Šperky plné emócii , symbolov lásky a rodinného šťastia. Kolekcia inšpirovaná starobylou slovenskou ľudovou výšivkou, ktorá je pretvorená do lesku modernej doby. Je pomenovaná po Petrinej dcére. Mileva je meno staroslovanského pôvodu a znamená milovaná-milujúca.

Parfémy

Súčasťou kolekcie Mileva sú aj dva druhy ručne vyrábaných parfémov, ktoré charakterizujú filozofiu tvorby Petry Toth aj inými zmyslami ako len zrakom a hmatom. Ich intenzita vôní je okúzľujúca, prenikavá a za každých okolností vzbudzuje pozornosť.

Slovenská
EPOPEJ

Pestrofarebná kolekcia je oslavou jari, v ktorej dominujú štylizované tulipány farebné spevavé vtáky. Téma symbolického zobrazenia vtáčika, ktorý „vyletel zo zlatej klietky“ evokuje pocit slobody a šťastia.

PETRA TOTH
navrhla a vytvorila
korunky pre víťazky
MISS
UNIVERSE SLOVAKIA